EN

blog2

Pro koho je YOjogaYO

Pro koho YO vlastně bylo stvořeno? A proč jsou na fotkách tři generace žen? Přišlo to tak nějak přirozeně, stejně přirozeně, jako život je. Protože krása lidí, nejen žen, nespočívá v číslu, které značí jejich věk. Krása je různá a zároveň jen jedna. Protože je v každém z nás. Bylo nejen výzvou, ale hlavně záměrem, ukázat na třech krásných ženách, že joga a chuť se hezky cítit, vypadat, nepatří jen určitému věku, ale spočívá na jiných pilířích.

YOjogaYO je stvořeno pro všechny. Je vytvořeno tak, aby podtrhlo právě ty pocity, které nám nesou radost. Střihy, materiály, to vše je protkáno esencí toho všeho, kterou se snažíme naším počinem předat dál. I myšlenka na vznik YOjogaYO přišla tak nějak přirozeně. Kéž se ten přirozený pocit nevytrácí.

Joga nese klid, nese radost v mysli, nenechá zestárnout. Joga není číslo. Číslo je v dnešní společnosti něco hrozivého, děláme že ho nevidíme, je to svým způsobem stigma. Pro mnohé kolem. Číslo otravuje některým životy, ale je to jen číslo. Není to nic. Nic, co by měnilo člověka, jeho jedinečnost.

Je velkou radostí, že i tři ženy, které kývly na nabídku nafotit první kolekci YOjogaYO jsou takové. Jsou krásné. A báječné. Uvnitř i zvenku. Chcete o nich vědět víc, yo?

Anička, šik blondýnka s mikádem, umělkyně, múza, žena, jíž by málokdo hádal její věk. Plná energie, nápadů, pozitvní jiskry v oku. Tmavovlasá Šárka, majitelka krásné Jógovny, je jogínkou každým coulem, oduševnělá víla, čistá, z jejíž blízkosti se vám jen tak nechce. No a nejmladší z trojice, Viktorka, je studentkou gymnázia, která má v sobě křehkost mládí, ale už i půvab ženy, víru v celý svět. Jsou to ženy jedinečné a zároveň nesou esenci všech žen jejich generace.

Je velká pocta, že právě ony, mému srdci blízké, přijaly nabídku stát se tvářemi YOjogaYO, šly do toho s radostí a odvážně, a já jim za to jsem nesmírně vděčná, protože díky nim se moje vize zhmotnila, díky nim je už teď jasné, že joga, ale i YOjogaYO jsou určeny všem. Touto esencí okořenily, jako tři sudičky, kolébku YOjogaYO. A k tomu ještě velké díky dalším krásným ženám! Bez skvělé Lubky, fotografky, obou Lucií, by toto nevzniklo!

A tak holky, Aničko, Šárko, Viktorko, Lubko, Lucko, Lucie (nebo Lucie, Lucko 🙂 ) děkuji!

Za Vaše YO Karolina

 

„Život není o číslech“

 

Přejít nahoru