EN

dsc05959-2-2

Vánoční POP UP

Pro YOjogaYO první advetní čas začal pop upem v krásných prvorepublikových prostorách hotelu Esplanade v Praze. Tak nějak sice to místo na první pohled není spjaté s jogou, ale je tak jedinečné, že mi přišlo hezké využít nabídky a upořádat pop up právě tam. Yo, přiznám se, moje srdce hoří pro taková místa. Pro místa s geniem loci.

 

 

Bylo to několik dnů příprav, aby se vám líbilo, ale to k tomu patří, a všem, kdo mě podpořili, patří můj dík a objetí. Hlavně moji nejbližší a kamarádi. A také chci říci DĚKUJI úžasné Haničče z http://www.cakeland.cz, která připravila jako dárek pro každého skvělé pop cakes. Byly vážně mňam! Jestli potřebujete nejlepší pop cake na oslavu nebo jen tak a rádi byste k tomu poznali moc milou a schopnou duši toho celého, musíte se Haničce ozvat! 🙂

Strom, speciálně vyrobený pro YOjogaYO, je jeho součástí a bude navždycky už spojený s YO musel tedy samozřejmě s námi, a tak bylo stěhování sice trochu komplikovanější, ale bez něj by to nešlo. A protože byly Vánoce, dostal i on pro jednou světýlka na sebe, co tomu říkal, nevím, ale vám se líbil :).

Smyslem celého pop upu bylo to, co je pro YO hlavní a to jste vy. Seznámit se s vámi, představit se, popovídat a užít si čas vánoční. Hrály nám koledy, svařené víno vonělo celým salonkem a (…pssssst, pro ty, co jedí zdravě) pravé domácí cukroví nechybělo!

Přišla spousta krásných žen, malých, velkých, starších, mladších, dětí… malých, velkých…ale i milých partnerů jako doprovod, a byl to mix bezva lidí. Moc děkuji všem, kteří se v předvánočním shonu přišli zastavit a snad to zastavení bylo nejen fyzické, ale i v duši a byl to hezký začátek Vánoc pro nás všechny. A kdo to nestihl, alespoň může nahlédnout skrze fotogalerii, jak naše setkávání vypadá, a třeba přijde příště.

Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ PŘIŠLI!

Karolina

 

 

Přejít nahoru